• Change country
  • Magyarország

HAURATON Magyarország Kereskedelmi és Szolgáltató kft.
II. Rákóczi Ferenc utca 100
2314 Halásztelek / Magyarország
+36 24 521390
hauraton@hauraton.hu

Hauraton Magyarország

Balról jobbra: Hegedüs-Erdélyi Viktória, Bőcs Péter, Ulrich Krause (Senior Export Manager Németország), Bartha György, Hollentunder Miklós, Duka Dávid, Hunyadvári Tibor, Stejer Szabolcs, Németh Ákos, Vincze Sándor

 

Ügyvezető igazgató

Miklós

Hollentunder Miklós

mhollentunder@hauraton.hu

Mobil: +36 20 580 14 03

 

Területi Képviselő

Budapest és Pest megye 

üres

Stejer Szabolcs

szstejer@hauraton.hu

Mobil: +36 20 945 44 99

 

Területi képviselő

Nyugat-Magyarország

Vincze Sándor

Vincze Sándor

svincze@hauraton.hu

Mobil: +36 20 326 28 11

Export értékesítés

Dávid

Duka Dávid

dduka@hauraton.hu

Mobil: +36 20 586 56 41

 

Területi képviselő

Kelet-Magyarország

Ákos

Németh Ákos

anemeth@hauraton.hu

Mobil: +36 20 259 18 47

 
 
 

Műszaki Tanácsadó

Tibi

Hunyadvári Tibor

thunyadvari@hauraton.hu

Mobil: +36 20 952 36 89

Logisztika

Peti

Bőcs Péter

pbocs@hauraton.hu

Mobil: +36 20 330 33 31

 
 

                                  Ügyfélszolgálat

Gyuri

Bartha György

gbartha@hauraton.hu

Telefon: +36 24 521 390

Hegedüs Viki

Hegedüs-Erdélyi Viktória

verdelyi@hauraton.hu

Mobil: +36 20 952 30 55

 
 
 
 

HAURATON Magyarország Kereskedelmi és Szolgáltató kft.
II. Rákóczi Ferenc utca 100
2314 Halásztelek / Magyarország
+36 24 521390
hauraton@hauraton.hu

 

Imprint        Privacy policy